Skip links

Kontakt oss

Vi hjelper deg - ta kontakt!

Enten du har spørsmål til vår salgs- og serviceavdeling, til vår økonomiavdeling eller til lageret, ta kontakt så hjelper vi deg gjerne!
Vi er en gjeng med engasjerte og erfarne medarbeidere som er her for deg.

Salg og produkt

Kjell Håvard Liane

Daglig leder/Salg Østlandet og Nord-Norge

905 25 045

kjell@empakk.no

Petter Førsund

Produktsjef/Salg Østlandet, Sør-Vestlandet og Nord-Norge

905 68 060

petter@empakk.no

Geir Wiggen

Salgssjef/Salg Hordaland

986 37 764

geir@empakk.no

Sander Hvammen

Salgsansvarlig MidtNorge og Hordaland

954 55 181

sander@empakk.no

Karl Asbjørn Haug

Salgsansvarlig Nordland og Trøndelag

959 92 581

karl@empakk.no

Ken Marius Hvidsten

Salgsansvarlig Sør-Østlandet

477 09 296

ken@empakk.no

Stian Kristiansen

Salgsansvarlig Sogn og Fjordane, Møre og Romsdal og Trøndelag

413 37 178

stian@empakk.no

Administrasjon og lager

Birgitte Skjødt Johansen

Kontor og regnskap

69 32 69 10

birgitte@empakk.no

Marcus Larsson

Lagersjef

909 37 131

marcus@empakk.no

Michael Førsund

Lager

michael@empakk.no

Service

Roger Halland Andersen

Servicesjef og salg

909 22 907

roger@empakk.no

Christian Damre

Servicetekniker

459 04 080

christian@empakk.no

Mikael Korpi

Servicetekniker

481 71 801

mikael@empakk.no

Hammerstorph AS

Kjell Håvard Liane

Daglig leder

905 25 045

kjell@empakk.no

Olav Heltne

Salg og logistikk

951 03 276

olav@hammerstorph.no

Hammerstorph AS
Tlf: 23 00 98 80
Mail: post@hammerstorph.no